Toplam 5 otelden 1 ile 5 arası oteller gösterilmektedir.

Zonguldak Otelleri

Karadeniz’in Batısında yer alan Zonguldak, bölgenin en güzel şehirlerinden biridir ve Karadeniz’in incisi olarak bilinir. Gür ormanları ve heybetli dağları olan Zonguldak, sanayi şehri olmasına rağmen şehir güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Mevsimin yaz ya da kış olmasına aldırmadan yeşilin her tonunu içinde barındıran şehir, aynı zamanda tarihin çoğu görkemli sahnesine şahit olmuştur.

Doğayla iç içe konaklama şansı yakalayabileceğiniz Zonguldak otelleri size hem doğanın getirisi olan temiz havayı vaat eder hem de müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurur. Çağdaş otelcilik anlayışıyla hizmet sunan oteller, güler yüzlü personeller sayesinde huzur dolu bir ortamın merkezi haline gelmiştir. Gelişmiş olanaklarıyla oteller kaliteli hizmeti amaçlamıştır. Bütçenize uygun oteli seçip yeşilin ve mavinin kokusunu soluyabilirsiniz. Zonguldak otellerine ulaşım kolay olduğu için kısa sürede şehri doya doya gezebilirsiniz. Şehrin tüm güzelliklerine rahatça ulaşabilirsiniz. Otellerde yaz aylarında kalmayı tercih ederseniz Uluslararası Zonguldak Festivali'ne denk gelebilir ve festivalde eğlenebilirsiniz. Bu şenlikte bulunmak karşı konulamaz bir deneyim olacaktır.

Dağların ardından doğan güneşi izleyebilir ve masmavi sahillerin tadını çıkarabilirsiniz. Belediye ve Erdemir plajında ihtiyacınıza uyacak yeterli sayıda tesis bulunduğu için size sadece ayaklarınızı uzatıp güneşin sıcaklığını hissetmek ve denizin tadını çıkarmak kalıyor. Yeşili ve maviyi bir arada bulabileceğiniz Zonguldak’da bunların dışında gezebileceğiniz mağaralar da var. Cehennemağzı, Sofular, Erçek, Ilıksu bu mağaralardan sadece bir kısmı. Cehennem ağzı mitolojik önem taşıyan bir mağaradır. Mağaralara meraklıysanız ve gezmeyi seviyorsanız görmeniz gereken yerlerin en başında olmalı. Eğer adrenalin tutkunuysanız uzayıp giden ırmaklarda rafting dahil olmak üzere nehir kanosu, ırmak kayağı, kanyon geçişi gibi birçok eğlenceli sporu yapabilirsiniz.

Elpek bezi adı taşıyan keten ve pamuktan dokunmuş meşhur kumaşlardan satın alabilirsiniz.

Yörenin benzersiz mutfağı buğday ve mısır unu açısından zengin yemekler barındırır. Ormanlarda dünyanın en lezzetli kestanesi denebilecek kuzu kestanesi yetişir. Çeşitli pişirme yöntemleri ile pişen kestaneleri deneyerek damak tadınıza en uygununu seçebilirsiniz. Aynı zamanda Osmanlı çileği sadece bu yörede yetişir. Otellerde konaklarken tüm bunların tadına bakabilirsiniz.

Zonguldak gezip görmeniz ve konaklamanız gereken yerlerden birisidir. Unutmayın hem ucuz tatil hem doğanın eşsiz güzelliği hem de tarih sizi bekliyor.


Popüler Kategoriler


Mardin Otelleri Kirşehir Otelleri Zonguldak Otelleri Denize Sıfır Oteller Rize Otelleri Bolu Otelleri Yalova Otelleri Ankara Otelleri Kars Otelleri Diyarbakır Otelleri Çankırı Otelleri Kayseri Otelleri Gaziantep Otelleri Çanakkale Otelleri Burdur Otelleri Afyon Otelleri Trabzon Otelleri Aile Otelleri Edirne Otelleri Aydın Otelleri Kayak Otelleri Kastamonu Otelleri Manisa Otelleri Şehir Otelleri Muğla Otelleri Sakarya Otelleri Malatya Otelleri Deluxe Oteller Butik Oteller Termal Oteller Erzurum Otelleri Antalya Otelleri Bayburt Otelleri Denizli Otelleri Isparta Otelleri Kırıkkale Otelleri Ağrı Otelleri Adıyaman Otelleri Balıkesir Otelleri Düzce Otelleri Iğdır Otelleri Mersin Otelleri Sivas Otelleri Spa / Wellness Otelleri