• Green Termal Otel
  Gökçedere
  Yenilikçi tatil anlayışına sahip Green Termal Otel, Yalova Termal'de faaliyet göstermektedir. Misafirlerini sanki kendi evlerindeymiş gibi hissettiren Green Termal Otel, hizmette kusur etmemekte ve üstün Türk misafirperverliği ile konuklarını ağırlamaktadır.
 • Thermo Vital Hotel
  Gökçedere
  Şehrin gürültüsünden uzakta sağlık dolu bir tatil geçirmek isteyenlerin adresi Thermo Vital Hotel; Yalova Termal Mevkii'nde konumlanmıştır. Çam ağaçlarının arasında huzurlu bir tatili misafirleriyle buluşturan Thermo Vital Hotel'de kendinizi evinizde rahat bir tatil deneyimi sizleri beklemektedir.
 • Limak Thermal Boutique Hotel
  Gökçedere
  Yalova Termal'de 48 odasıyla kaliteli bir hizmeti misafirlerini sunan Limak Thermal Boutique Hotel, sizleri rahat bir tatile çağırmaktadır. Otelin eşsiz spa merkezi, rahat ve konforlu odalarıyla ziyaretçilerine unutamayacakları bir tatil deneyimi hazırlamaktadır.
 • Thermalium Wellness Park Hotel & Spa
  Termal
  Thermalium Wellness Park Hotel, Yalova'nın ünlü Termal ilçesinde bulunmaktadır. Tesis; sıcak ortamı, yardımsever personelleri, rahat odaları, üstün hijyeni spa merkezi ve hizmette kusur etmeyen anlayışıyla sizleri beklemektedir.
 • Erdilli Termal Hotel
  Armutlu
  Erdilli Termal Hotel, Yalova Armutlu Mevkii'nde şehrin gürültüsünden uzakta, mükemmel bir tatil yaşamak isteyenlerin tercihidir. 105 odası bulunan Erdilli Termal, termal suları ve konuksever anlayışıyla tatilinizi geçirebileceğiniz harikulade bir tesistir.
 • Lova Hotel & Spa
  Merkez
  Bolu şehir merkezinde konumlanmış Lova Hotel, 58 odalı bir tesistir. Sağlık ve konfor dolu bir tatili misafirleriyle buluşturan tesiste eşsiz bir tatil deneyimi yaşayacaksınız.
 • Elegance Resort Hotel Spa - Wellness-Aqua
  Tavşanlı
  Elegance Resort Hotel, şehrin gürültüsünden uzaklaşıp büyüleyici bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin adresidir. Tavşanlı Mevkii'nde bulunan tesis, her daim yanınızda olan güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmetiyle sizleri ağırlamaktan dolayı memnuniyet duymaktadır.
 • Yalova Termal Hotel
  Termal
  1500 m² alan üzerinde kurulu olan Yalova Termal Otel, sizlere sağlık dolu bir tatil olanağı sunmaktadır. Zinde bir tatil için tüm imkanları seferber eden tesiste hiç yabancılık çekmeyecek rahat bir tatil geçireceksiniz.
 • Black Bird Thermal Hotel
  Gökçedere
  Yalova'nın Termal ilçesinde 1100 m² alan üzerinde faaliyet gösteren Black Bird Thermal Hotel, üç adet spa merkezi, konforlu odaları ile ziyaretçilerine keyif dolu bir tatil sunuyor.
 • Thermal Saray Hotel Yalova
  Gökçedere
  Üst düzey bir konaklama deneyimi yaşamak isteyenlerin adresi Thermal Saray; ilgili personelleri, şifa dağıtan termal suları ile sizin Yalova'daki evinizdir. Aileler tarafından sıklıkla tercih edilen otel, 43 oda ve 101 yatak kapasitesine sahiptir.
 • Retaj Thermal Hotel & Spa
  Gökçedere
  Konfor dolu odaları, hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirebileceğiniz spa merkezi ve eşsiz mutfağıyla Retaj Termal Otel, Yalova Termal Mevkii'nde faaliyet göstermektedir. Sakin ve huzurlu bir tatil isteyenlerin adresi Retaj Termal Otel'de her saniyesinde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.
 • White Tuana Yalova
 • Hotel Ülke Yalova
 • Şeref Hotel Yalova
Toplam 14 otelden 1 ile 14 arası oteller gösterilmektedir.

Yalova Otelleri

Büyük şehirlerin kalabalığından ve gürültüsünden kaçmak isteyenlerin uğrak noktasıdır Yalova. Doğal güzellikleriyle dikkat çeken, Atatürk’ün de benim şehrim olarak nitelendirdiği bu güzel şehir önemli turizm noktalarımızdan biridir.

Rahat ve tabiatına uygun mimarisiyle hizmet sunan Yalova otelleri beklentilerinizi karşılayacak ve sizlere hayal ettiğinizin de ötesinde bir tatil yaşatacaktır. Bozulmamış doğasıyla dikkat çeken Yalova, kaplıcalarıyla, yaylaları ve temiz sahilleriyle dikkat çekiyor. Yalova’daki kaplıcaların şifalı suların yanında insan vücudunu yenileme, sinirleri iyileştirme özelliği de bulunuyor. Yüzyıllardır şifa kaynağı olarak belirtilen Yalova Termal Tesisleri, Türkiye’nin en iyi ve en düzenli kaplıcası seçilmiştir. Tesislerin içinde bulunan nadide ağaçlar ve çağlayanlar görenlere görsel bir şölen sunmaktadır. Yüzyıllardır dedik çünkü bu kaplıcalar Romalılardan başlayarak bir çok kişinin dinlendiği ve şifa bulduğu bir yer olmuştur. Doğal güzelliklerinden bir diğeri de Sudüşen Şelalesi’dir. Şelaleye giden ağaçlarla kaplı yol, doğa yürüyüşlerini sevenlere alternatif bir seçenek sunacaktır. Şelaleye çıkıldığı zaman bir tarafınızda kalacak baraj gölü, bir tarafınızdaysa Marmara Denizi eşsiz fotoğraf kareleri yakalamanızı sağlayacaktır.

Şehir hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz eğer 7000 yıl öncesindeki ilk yerleşim izlerinden Cumhuriyet dönemine kadar bir çok arkeolojik ve şehrin gelenek göreneklerinin anlatıldığı eserlerin sergilendiği Yalova Kent Müzesi’ni mutlaka gezmenizi öneririz. Yürüyen Köşk yani hikayesiyle gönüllere taht kuran bu köşk aynı zamanda mimarisiyle göz doldurmaktadır.

Çınarcık’ın balıkçılarıyla bezeli uzanan sahili aynı zamanda masmavi deniziyle Marmara’nın en temiz sahili seçilmiştir. Deniziyle ünlü olan şehirde yüzme dışında yat ve su altı dalışı turizmi de oldukça gelişmiş olduğundan bu sporları da yapma imkanını en iyi koşullar içerisinde bulabilirsiniz.

Şehrin tertemiz denizinden çıkmış taptaze balıkları denemeyi, Yalova köftesi, sütlüsü ve şehre özgü diğer lezzetleri tatmayı unutmayın. Çini, hat ve nakış işleriyle ünlü olan Yalova’dan sevdiklerinize hediyeler almanızı tavsiye ederiz. Zengin ve ihtişamın bir arada buluştuğu Yalova’daki oteller misafirlerine konforlu bir tatil sunacaktır.


Popüler Kategoriler


Kırıkkale Otelleri Şehir Otelleri Mersin Otelleri Safranbolu Otelleri Aydın Otelleri Kayseri Otelleri Elazığ Otelleri Ağrı Otelleri Adana Otelleri Kütahya Otelleri Mardin Otelleri Konya Otelleri Edirne Otelleri Niğde Otelleri Diyarbakır Otelleri Nevşehir Otelleri Zonguldak Otelleri Yalova Otelleri Hatay Otelleri Tekirdağ Otelleri Ankara Otelleri Su Kaydıraklı Oteller Isparta Otelleri Batman Otelleri Aksaray Otelleri Van Otelleri Kocaeli Otelleri İzmit Otelleri Aile Otelleri Amasya Otelleri Bitlis Otelleri Denizli Otelleri Samsun Otelleri Spa / Wellness Otelleri Rize Otelleri Kars Otelleri Bursa Otelleri Kirşehir Otelleri Kirklareli Otelleri İzmir Otelleri Trabzon Otelleri Kastamonu Otelleri Bolu Otelleri Golf Otelleri Çorum Otelleri