Toplam 1 otelden 1 ile 1 arası oteller gösterilmektedir.

Gümüldür Otelleri

İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesi, sizlere ailenizle veyahut tek başınıza yapacağınız tatiliniz için bol bol narenciye ve tuz kokan kültürel turlar gerçekleştirebileceğiniz, berrak ve masmavi denizinde keyifli saatler geçirebileceğiniz bir tatil fırsatı sunuyor.

İzmir merkeze 55 km. uzaklıkta yer alan Gümüldür Otelleri beldenin eşsiz doğası içinde misafirlerine dört dörtlük bir hizmet vermektedir. Hem küçük otellerindeki hem de lüks tatil köylerindeki sunulan hizmet sizleri hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Tatiliniz küçük çaplı bir hafta sonu kaçamağı da olsa uzun süreli bir aile tatili de… Gümüldür Otelleri, her koşulda sizleri beklemektedir.

Ege’nin ilk narenciye yetiştiren bölgesi olan İzmir Gümüldür’de yakın çevredeki koyları ve doğal güzelliklerini görmek için tekne turlarına katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kalemlik Plajı ve İpekkum Plajı da berrak denizinde yüzebileceğiniz diğer yerlerdendir. Denizinin çok derin olmaması nedeniyle çocuklu ailelerin de tercih ettiği bu plajlar gününüzü doyasıya geçirebileceğiniz alanlardandır. Halk arasında Okyanus olarak adlandırılan bölgede ise dalış yapabileceğiniz gibi, mavi bayraklı plajlarındaki muhteşem denizin sizlere huzuru bulduracağını garanti ederiz. Tatile çıktım ama sağlığımı da düşünmeliyim diyenlerdenseniz İzmir Gümüldür ’e yaklaşık 16 km. uzaklıktaki Cumalı Ilıcaları sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Suyu 55-56 derecelik bir sıcaklığa sahip olan bu ılıcalar, romatizma tedavisi içinse birebir. Beldenin görülmeye değer tarihi mekânlarını ise şöyle sıralayabiliriz: Seferihisar-Gümüldür yolunda bulunan İyonyalılara ait Kolophon Antik Kenti ve Klaros Antik Kenti. Ayrıca İzmir Selçuk ilçesine bağlı ve Gümüldür ’e 46 kilometrelik bir mesafede konumlanan Efes Antik Kenti de tarih sever ziyaretçilerini beklemektedir.

Bu bölgeyi tatil için tercih edenlerin gittikleri aquapark, çocuklarınız ve sizin için tatilinizin en eğlenceli zamanlarına ev sahipliği yapacaktır. Görmeden gitmemeniz gereken bir diğer yer ise Kalemlik Milli Parkı’dır. Yeşilin her tonuna rastlayabildiğiniz bu Ege beldesindeki Gümüldür Otelleri, tatilinizin mükemmel olması için sizleri sıcak kanlı, çalışkan personelleriyle karşılayacaktır.

Zengin Ege mutfağı şüphesiz ki Gümüldür ’de de kendini göstermektedir. Gümüldür Otelleri’nde ve yöredeki restoranlarda tadabileceğiniz otlar ve deniz ürünlerinin ön planda olduğu bu mutfaktan ot kavurma, sübye yumurtası güveci, sardalya buğulaması, satsuma mandalinası gibi lezzetleri denemeden tatilinizi bitirmemenizi öneririz. Gümüldür ’de yeşil ve mavinin huzurlu uyumunda dolu dolu bir tatil yapmak için erken rezervasyon fırsatlarımızı gözden geçirin.


Popüler Kategoriler


Çeşme Otelleri Efes Otelleri Foça Otelleri Gümüldür Otelleri Özdere Otelleri