Toplam 30 otelden 1 ile 20 arası oteller gösterilmektedir.

Çanakkale Otelleri

Türkiye'nin hem tarihi hem de doğal güzellikleri açısından önemli bir ili olan Çanakkale antik yerleri, tarihi geçmişi, kültürü, kendine özgü taştan evleri,küçük restoranları ve samimi atmosferiyle her dakikasını dolu dolu geçirebileceğiniz bir tatil sunuyor.

Bozcaada, Gökçeada, Biga, Eceabat, Çan, Yenice, Gelibolu ve Lapseki ilçelerinin bağlı olduğu Çanakkale'de bir ilçeyi gezmek bu şehrin büyüsünü tarif etmek için yetersiz kalacaktır. Çanakkale otellerindeki mavi bayraklı plajlar ile muhteşem denizine doyamayacağınız, seçiminize göre kara ya da deniz manzaralı odanız ve denize karşı güneşlenirken huzuru yeniden tanımlayacaksınız. Yararlanacağınız spa merkezlerinde buhar banyosu, sauna, masaj gibi ayrıcalıklarla evinize dinlenmiş olarak dönebilirsiniz. Sabah kahvaltınıza Ege mutfağı hakimiyetinde peynir, zeytin, zeytinyağı, tadını unutamayacağınız ot çeşitleri eşlik etmektedir. Akşam yemeklerinin vazgeçilmezi olan, deniz sesine karışmış balığın bile meşhur Ege otlarıyla birleşince ayrı bir lezzetli olduğu söylenmektedir. Çanakkale'ye gelmişken yerel tatlardan olan keşkek ve meşhur peynir helvasını da denemenizi tavsiye ederiz.

Tarihe tanıklık etmiş, savaşlar ve ünü dünyaya yayılmış olan Assos, Truva ve Parion antik kentleri her yıl binlerce turist ağırlamaktadır. Hem boğaz hem de şehitliğe sahip olması açısından konum olarakta Türkiye'nin önemli bir şehridir. Çanakkale gezilecek yerler arasında yerini almış olan Çanakkale Zaferi Destanı'nın geçtiği Şehitliği, Anzak Koyu'nu, benzersiz manzaraya sahip Eceabat'taki Kilitbahir Kalesi, Çimenlik Kalesi, Askeri Deniz Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Apollo Tapınağı, Nusret Mayın Gemisi ve İstanbul Mısır Çarşısı'nın bir benzeri olan ve nostalji yaşayabileceğiniz otantik dükkanlara sahip Aynalıçarşı'yı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bu çarşıdaki dükkanlardan sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Görülmesi gereken birçok yer olduğu için Çanakkale otelleri arasından seçeceğiniz konaklamanız sayesinde zamandan kazanabilirsiniz.

Çanakkale otelleri plajları yanında, ünü ülkemizi aşmış olan Bozcaada'daki beyaz kuma sahip Ayazma Plajı'nın keyfini çıkartabilir, bir diğer plaj olan Dardanos Plajı'nı ziyaret edebilirsiniz. Unutamayacağınız bir tatilin huzur ve maviyle birleştiği Çanakkale'de tatilinizi konforla birleştirmek isterseniz Çanakkale otelleri arasından kendinize en uygun konaklamayı seçmekte geç kalmayın. Mutlu tatiller...


Popüler Kategoriler


Adana Otelleri Kütahya Otelleri Isparta Otelleri Burdur Otelleri Denizli Otelleri Çankırı Otelleri Kayak Otelleri İzmit Otelleri Ankara Otelleri Şanlıurfa Otelleri Afyon Otelleri Kars Otelleri Aydın Otelleri Su Kaydıraklı Oteller Şehir Otelleri Van Otelleri Kastamonu Otelleri Sakarya Otelleri Ordu Otelleri Bayburt Otelleri Amasya Otelleri Balıkesir Otelleri Tekirdağ Otelleri Kırklareli Otelleri Sinop Otelleri Malatya Otelleri Mersin Otelleri Rize Otelleri Ağrı Otelleri Spa / Wellness Otelleri Bitlis Otelleri Golf Otelleri Kocaeli Otelleri Kayseri Otelleri Elazığ Otelleri Manisa Otelleri Konya Otelleri Balayı Otelleri Karaman Otelleri İzmir Otelleri Butik Oteller Bursa Otelleri Yalova Otelleri Sivas Otelleri Mardin Otelleri