• Hotel Monte Baia Uludağ
  Uludağ
  Sıcak ortamı ve rahat odalarıyla Monte Baia, Uludağ 2. Gelişim Bölgesi'nde faaliyet göstermektedir. Misafirlerine, her anında keyif alacakları bir tatili yaşatma arzusundaki tesis, minimalist dizaynı ile de beğeni toplamaktadır.
 • Grand Yazıcı Uludağ
  Uludağ
  Merkezi konumuyla misafirlerinin ilgisini çeken Grand Yazıcı Uludağ, Uludağ 1.Gelişim Bölgesi'nde faaliyet göstermektedir. Tatilinizi en iyi şekilde geçirebilmeniz için tüm ayrıntıların düşünüldüğü otelde yerinizi almak için geç kalmayın.
 • Le Chalet Yazıcı
  Uludağ
  Uludağ 1.Gelişim Bölgesi'nde sımsıcacık bir kar tatili geçirmek isteyenlerin adresi Le Chalet Yazıcı'dır. Tesis, misafirlerine rahat ve eğlence dolu bir tatili vaat etmektedir.
 • Hotel Fahri
  Uludağ
  Uludağ 1. Gelişim Bölgesi'nde konumlanan Fahri Otel, kayak liftlerinin tam çıkış noktasında yer almaktadır. Dağ ve orman manzaralı odaları, tadına doyum olmayacak lezzetlerin servis edildiği restoranı ve üstün hizmetiyle Fahri Otel, sizlere mükemmel tatili yaşatacaktır.
 • Kar Hotel
  Uludağ
  Uludağ 1.Gelişim Bölgesi'nde 1500 m² alan üzerinde hizmet veren Uludağ Kar Otel, üstün Türk misafirperverliğini konuklarına yansıtmaktadır. Toplam 67 odanın bulunduğu tesiste konfor dolu bir tatil sizleri bekliyor...
 • Ulukardeşler Otel
  Uludağ
  Uludağ 1.Gelişim Bölgesi'nde hizmet veren Ulukardeşler Otel, merkezi konumuyla misafirlerinin beğenisini kazanmaktadır. Güler yüzlü ve yardımsever personellere sahip tesis, 42 oda ve 90 yatak kapasitelidir.
 • Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort
  Uludağ
  Yılın on iki ayı da konuklarını ağırlayan Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort, rahat ve modern bir tatilin Uludağ'daki adresidir. Türk ve uluslararası tatların sunulduğu restoranları, kendinizi yenileyebileceğiniz eşsiz spa merkezi, toplantı salonları, konforlu odalarıyla Bof Hotels Uludağ, sizler için en doğru adres olacaktır.
 • Trend Life Hotels
  Uludağ
  Misafirlerinin rahatı ve konforu için en ince ayrıntıyı dahi düşünen Trend Life Hotel, Uludağ 1.Gelişim Bölgesi'nde yer almaktadır. Toplam 41 odası bulunan tesiste keyif dolu bir tatil sizleri beklemektedir...
 • Erta Soyak Otel
  Uludağ
  Toplamda 41 odaya sahip Erta Soyak Otel, Uludağ 1.Gelişim Bölgesi'nde hizmet vermektedir. Kayak pistlerine oldukça yakın mesafede bulunan tesis, 7'den 70'e herkesin konaklayabileceği tarzıyla, misafirlerinden tam not almaktadır.
 • Uslan Hotel
  Uludağ
  Uludağ 1.Gelişim Bölgesi'nde bulunan Uslan Hotel; 52 oda ve 159 kapasitesine sahiptir. Tesis, Uludağ'daki kayak pistlerine yalnızca 50 metre mesafede yer almaktadır.
 • Hotel Genc Yazıcı
 • Karinna Hotel Convention Spa
Toplam 12 otelden 1 ile 12 arası oteller gösterilmektedir.

Uludağ Otelleri

Bursa ilinin sınırları içinde bulunan ve Marmara Bölgesi’nin en yüksek dağı olan Uludağ, aynı zamanda kış sporlarının yapıldığı en büyük merkezdir. Uzunluğu 40 km’yi bulan Uludağ’ın, genişliği ise 15-20 km’dir. Bir yamacı Bursa’ya, diğer yamacı ise Orhaneli’ne bakan Uludağ’ın, en yüksek noktası Uludağ Tepe’dir. Türkiye’nin ilk teleferiğine sahip olan Uludağ turizm ve kayak merkezi açısından ziyaret edebileceğiniz en doğru adres...

Bölgedeki oteller, 1. bölge ve 2. bölge olarak konumlanmıştır. Uludağ otelleri sıcacık odaları, üstün misafirperver hizmet anlayışı ve fırsatlarıyla bölgede rahatça konaklamanıza vesile oluyor. Evinizin rahatlığını konforla, mimarisini de şıklıla birleştiren tatil Uludağ’da da sizi bekliyor. Oteller modern döşenmiş odaları ile adeta Uludağ’daki eviniz ve hatta sağladığı sauna, hamam ve havuz imkanlarıyla evinizden bile fazlası olacak. Otellerde misafir olurken çevreye ve kayak pistlerine ulaşmanız oldukça kolay olacak.

Uzun yıllardan beri varlığını sürdüren Uludağ kayak merkezi, kış mevsimindeki kayak dönemi boyunca misafirlerin yoğun ilgisi içerisindedir. Kış tatilinden vazgeçemeyenleri büyüleyen Uludağ, kış sporları deyince akla gelen ilk nokta... 11 adet kayak pisti ve saatte binlerce kişiyi ağırlayabilme kapasitesiyle tatilinizde rahatça eğlenebileceğiniz bir nokta olan merkez, mükemmel bir kış tatili için tüm ihtiyacınızı karşılamaya hazır. Dilediğiniz gibi kayak yapabilecek, kızakla kayabilecek, isterseniz telesiyejle gezebilecek, isterseniz de güzelliğine doyulmaz kar manzarasını ve sporlarla meşgul olanları seyredebileceksiniz. Kar motorları ile çevrede dolaşabilir, pamuk gibi karlarla oynayabilir ya da Uludağ’ın tertemiz havasını ciğerlerinize çekebilirsiniz. Bakacak tepesine çıkarak Bursa’yı bir de kuşbakışı görmenizi ve gördüklerinizi fotoğraf karelerine sığdırmanızı tavsiye ederiz. Bakacak tepesinden aşağı inerken doğa yürüyüşü yapmak, şelalenin sesinin kuş cıvıltılarına karışmasının getirdiği huzura kavuşmak ve tam anlamıyla doğayla iç içe olmak için gidilebileceğiniz Saftaboğan Şelalesi yine bölgenin görülmeye değer yerlerinden biri.

Yaz kış ilgi çeken bölgenin görmeniz gereken doğal unsurlarından diğeri ise Uludağ Milli Park’ı. 1961 yılında milli park ilan edilen büyük bölgeye ulaşmanız son derece kolay. Arabayla ya da telesiyejle milli parka ulaşabilirsiniz. Endemik bitki türlerini besleyen ve büyüten milli park, doğa yürüyüşleri yapmanız için uğrayabileceğiniz bir yerken, geceleri ise yanan ateşin etrafındaki eğlenceye dahil olmanız için çok sebebiniz olacak. Eğer denk gelirseniz profesyonel kayakçıların yaptığı meşaleli şovlara tanık olabilir, ya da düzenlenen partilere katılıp gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Bir kış tatili için hayal ettiğiniz ne varsa Uludağ otellerinin sağladığı benzersiz imkanlarla Uludağ'da. Şimdi rezervasyon yaparak, hayallerinizdeki yerinizi ayırtın.


Popüler Kategoriler


Uludağ Otelleri