• Grand Kartal Hotel
  Kartalkaya
  Konforu ve kaliteyi bir araya getiren Grand Kartal Otel, Kartalkaya'nın 2000 metre zirvesinde hizmet vermektedir. 20 km'ye uzanan farklı zorluklardaki pistleri, üstün misafirperver anlayışıyla tatiliniz için en doğru adres Kartal Otel olacaktır.
 • Dorukkaya Ski & Mountain Resort
  Kartalkaya
  Uluslararası standartlarda hizmet veren Dorukkaya Ski & Mountain Resort, Bolu'nun ünlü tatil beldesi Kartalkaya'da faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin ilk snowparkının bulunduğu tesiste, yediden yetmişe eğlence dolu bir tatile hazır olun.
 • Köroğlu Konağı
  Kartalkaya
  Köroğlu Konağı, yemyeşil bir alanda hizmet vermektedir. Tatillerini doğanın içerisinde, sinirden ve stresten uzakta geçirmek isteyenlerin adresi olan Köroğlu Konağı kayak, doğa yürüyüşü, avcılık sporuyla uğraşanlar tarafından tercih edilmektedir.
 • Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort
  Kartalkaya
  Kartalkaya denilince akla gelen ilk tesislerden olan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, kaliteli bir tatil için tüm olanakları misafirlerine sağlamaktadır. Güler yüzlü personelleri, konforlu odaları, spa merkezi, eşsiz tatların servis edildiği restoranları ve 1.5 milyon m²'lik pistiyle, kışı Kaya Palazzo'da yaşayın.
Toplam 4 otelden 1 ile 4 arası oteller gösterilmektedir.

Kartalkaya Otelleri

Kartalkaya; Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz bölümünde yer alan Bolu iline bağlı uzun süredir popülerliğini koruyan bir kayak merkezidir. Bolu Kartalkaya, kolay ulaşımı ile her yıl kayak severleri cezbeden yerlerden birisidir. Kış aylarında kar kalınlığının en az 3 metre olarak görüldüğü bölgenin çevresi, çamlarla çevrilidir.

Kartalkaya otelleri her yıl kayak sezonunda beyaz severleri misafir etmektedir. Kışın sert soğuğunda eğlendikten sonra sıcacık bir ortama kavuşacağınız odaları, güler yüzlü çalışanları ve sağladığı birçok imkan ile Kartalkaya otelleri memnuniyetinizi ve bölgeden mutlu ayrılmanızı ön planda tutar. Bölgede dilediğiniz gibi eğlenirken Kartalkaya otellerinde çam ve muhteşem Bolu dağı manzarasına karşı evinizin rahatlığında ve Kartalkaya’nın zirvesinde misafir olacaksınız.

Kartalkaya’daki konaklamalar, 1850 - 2200 metre yükseklikten aşağı kayılabilen merkezde olmak üzere, 4 ay boyunca kayak yapmak için müsait. Bölgede kayak sezonu Aralık ayında açılıp Nisan ayında sona eriyor. Doğal güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakacak Kartalkaya, Ankara ve İstanbul’a olan yakınlığından ötürü en çok tercih edilen ve misafir akınına uğrayan kayak merkezi haline gelmiştir. Kış tatilini sevenlerin meşhur tercihi olan Kartalkaya kayak merkezi 30 km uzunluğunda olup bünyesinde 13 pisti ve 9 lifti bulundurur. Eğlenceli vakit geçirmeniz için kayak takımlarınızı alıp kendinizi yükseklikten aşağı doğru bırakmanız yeterli. Dilerseniz yüzünüzden gülümsemenin eksik olmayacağı kızakla da heyecanlı bir tatil geçirebilirsiniz, Kaymaktan yorulduğunuzda ise bölgeyi oturarak gezebileceğiniz telesiyejlerde keyifli anlar yaşayabilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Bir çocuk heyecanı ve masumluğuyla bölgede basılmadık kar bırakmamak da sizin elinizde... Tüm bunların yanı sıra bölge, yaz aylarında da ziyaret edilmeye değecek muazzam bir doğaya sahip. Dev çam ağaçlarının bulunduğu çam kokulu bölgenin yamaçlarında, ailecek piknik yapabileceğiniz, çocuklarınızın koşup oynayabileceği ve sizin doğa yürüyüşlerine çıkabileceğiniz büyüklükte yaylalar bulunuyor. Yaz aylarında yaylalar kuş cıvıltıları ile dolup taşıyor. Doğanın inanılmaz ritmini kim duymak istemez ki...

Doğanın efsanevi büyüsünün, kar manzarasıyla kesiştiği noktada, size sıcak bir ortam hazırlayan Kartalkaya otellerinde, güler yüzlü ve deneyimli personellerin eşliğinde çok eğleneceğiniz ve hep aklınızda yeri olacak bir tatil için kış aylarında yerinizi ayırtmayı unutmayın. Kayak otelleri, eğlencenin diğer adı olan merkezde cezbedici fırsatlar ve uygun fiyatlarla sizi misafir etmeyi bekliyor.


Popüler Kategoriler


Abant Otelleri Göynük Otelleri Kartalkaya Otelleri