Toplam 51 otelden 1 ile 20 arası oteller gösterilmektedir.

Balıkesir Otelleri

Marmara ve Ege’ye olan kıyısı ile, yeşilin ve mavinin tam ortasında yer alan Balıkesir, Türkiye’nin en gelişmiş bölgesi olan Marmara’da yer alır. Bu şehir, ister deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları, isterseniz içinizdeki kaşifi uyandıracak antik kentleriyle, Avşa Adası ve Cunda Adası ile beklentinizi fazlasıyla karşılayacak. Şehrin kalbinde yer alan Balıkesir merkez otelleri konforu ve rahatlığı açısından tam not almakta, her yere ulaşımı kolayca sağlamaktadır.

Balıkesir’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan Ayvalık, günümüzde hala doğallığını koruyan, merakları üstüne çeken bir ilçedir. Şeytan Sofrasına çıkıp manzarayı tatmadan, Cunda Adası ziyaretinde balık yemeden, merakınızı uyandıracak eski kiliseleri görmeden, ünlü Sarımsaklı Plajı sahillerinde denize girmeden dönmeyin deriz. Günün sonunda yorgun düştüğünüzde Ayvalık otelleri veya Cunda otelleri arasından dilediğinizi seçebilir, konforun keyfini dilediğinizce çıkartabilirsiniz. Cunda adası oteller açısından zengin olup, misafirlerine adada kalma ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Adramytteion Antik Kentine ev sahipliği yapmış olan Ören, Balıkesir’e gelmişken uğranması gereken bir diğer duraktır. Beldenin plajları mavi bayraklı olduğundan dolayı denizseverlere mavinin keyfini doyasıya çıkarma fırsatı sunmaktadır. Ören otelleri mavi ve yeşilin buluştuğu bu yerde, daha çok yer keşfetmek için doğru bir tercih olacaktır. Doğal atmosfer sevenlere ise korunma altına alınmış olan Bandırma Kuş Cenneti'ni ziyaret etmelerini öneririz. Bandırma’da daha bir çok tarihi yeri gezmek için Bandırma otelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Şifa arayanların ve kendilerini yenilemek isteyenlerin de durağı olan Balıkesir, Gönen kaplıcaları ile bir çok hastalığa şifa olmaktadır. Gönen termal özelliği bakımından her yıl binlerce yerli yabancı turistin ilgisini çekmektedir. Kaplıcaların yanında bulunan Gönen otelleri yenilenmek isteyenler için yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır.

Her birinin ayrı özellik taşıdığı tatil beldelerinin bulunduğu Edremit, Kaz dağlarının eteklerine kurulmuş Türkiye’nin ilk turizm beldelerinden biri olup, sakin bir atmosfer arayan tatilcilerin hala en uğrak yerlerindendir. Edremit otelleri arasından birini seçerek bu beldeleri gezme şansını yakalayabilirsiniz. Beldelerin en ünlüsü olan Akçay'daki Kaz dağlarında yürüyüş yapmanızı, zeytinyağı ve zeytin almanızı ve gün batımını seyretmenizi tavsiye ederiz. Merkeze dönmeden Akçay otelleri içerisinden istediğinizi seçebilir, doğa ile içiçe olan konforun tadını çıkartabilirsiniz. Şehrin bir diğer önemli tatil beldelerinden biri de körfezde bulunan Erdek. Burada bulunan Erdek otelleri balık keyfi yapmak ve eski Rum evlerini ziyaret etmeniz için uygun bir konaklama seçeneği olacaktır. Balıkesir otelleri memnuniyetinizi karşılayacak özellikte olup, tatil için aradıklarınıza nitelikli cevaplar verebilecektir.


Popüler Kategoriler


Manisa Otelleri Ağrı Otelleri Ören Otelleri Çankırı Otelleri Çorum Otelleri Eskişehir Otelleri Golf Otelleri Kocaeli Otelleri Gönen Otelleri Kirklareli Otelleri Gaziantep Otelleri Balayı Otelleri Sivas Otelleri Adıyaman Otelleri Tekirdağ Otelleri Aile Otelleri Kars Otelleri Bolu Otelleri Ordu Otelleri İstanbul Otelleri Samsun Otelleri Zonguldak Otelleri Konya Otelleri Mardin Otelleri Karaman Otelleri Burdur Otelleri Edremit Otelleri Aksaray Otelleri Adana Otelleri Spa / Wellness Otelleri Elazığ Otelleri Çanakkale Otelleri Diyarbakır Otelleri Ankara Otelleri Kütahya Otelleri Kırklareli Otelleri Muğla Otelleri Yalova Otelleri Edirne Otelleri Batman Otelleri Denizli Otelleri Amasya Otelleri Safranbolu Otelleri Niğde Otelleri Hatay Otelleri