ARA
ARAMAYA BAŞLA

SON GÖRÜNTÜLEDİĞİN TESİSLER

Venüs Thermal Bout...
Güre
Venüs Thermal Bout...
Güre
REZERVASYON YAP
Venüs Thermal Boutique Hotel & Suites &Spa Wellness

Venüs Thermal Boutique Hotel & Suites &Spa Wellness

Venüs Thermal Boutique Hotel & Suites &Spa Wellness (Güre Otelleri)

Venüs Termal Butik Otel; Balıkesir'in Güre kaplıcaları ile ününe ün katmış ilçesi Erdemit'te faaliyet göstermektedir. Denize sıfır mesafede yer alan Venüs Otel Güre, konforlu odaları ve üst düzey imkanlarıyla sizlere hayal ettiğiniz tatili sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Venüs Otel'de yer alan Anteros Restoran, otelin tam merkezinde yer almaktadır. Bölgesel lezzetlerle Dünya mutfaklarından tatları harmanlayan Anteros Restoran'da yemekleriniz sizler için bir keyfe dönüşecektir. Geniş menüleriyle misafirlerinin gönlünde taht kuran restoranda öğünlerinizi geçirebilirsiniz. Yemekten sonra otelin havuz barına uğrayabilir, serinletici içecekleri yudumlayabilirsiniz.

Venüs Otel bünyesinde hizmet veren Skamandros isimli spa merkezinde kendinizi rahatlatacak, eşsiz bir yenilenme deneyimi yaşayacaksınız. Kişiye özel bakım, terapi ve masaj uygulamalarıyla kötü enerjiden ve stresten uzaklaşabilir; daha rahat bir şekilde tatilinizi devam edebilirsiniz. Türk hamamı ve buhar odasıyla hem ruhen hem de bedenen kendinizi yenileyebilirsiniz. Ayrıca otelin 35°C - 48°C arasında değişen termal sularında sağlık bulabilirsiniz.

Venüs Otel, çok yönlü bir tesistir. Her yaştan her misafirini ağırlayacak şekilde tasarlanmış tesiste çocuklar için oyun alanı, havuz, beslenme odası ve bakım odası olanaklarıyla tatilinizi daha kolay bir hale getirebilir; hem kendinize hem de çocuklarınıza eğlence dolu bir tatil armağan edebilirsiniz.

Venüs Otel'de çeşitli toplantılarınızı ve özel günlerinizi organize edebileceğiniz agora salonu ve toplantı odaları bulunmaktadır. Seminer, kutlama, davet, lansman, bayi toplantısı gibi etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz toplantı salonları şık tasarımlarıyla konuklarının beğenisini kazanmaktadır. 8 ile 200 kişi arasındaki organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabileceğiniz salonlar, son teknoloji ürünleriyle donatılmıştır. 

Venüs Otel, Ege'nin masmavi sularına sadece birkaç adım mesafededir. Dilerseniz denizde yüzebilir, dilerseniz de açık yüzme havuzunda serinleyebilirsiniz. 

Venüs Termal Butik Otel'in odalarında tatilinizi konfor içerisinde sürdürebilirsiniz. Klima, banyo, duş, banyo malzemeleri, telefon ve televizyon Venüs Otel'in odalarında bulunan özelliklerdir. 

Venüs Termal Butik Otel; Erdemit Otogarı'na 10.5 km, Balıkesir merkeze 97 km, Kazdağı Milli Parkı'na 20 km, Balıkesir Havalimanı'na 109 km mesafededir. 

Venüs Thermal Boutique Hotel & Suites &Spa WellnessTESİSİN ÖZELLİKLERİ
 • Otel Bilgileri Hazırlanıyor
ÖDEME VE TAKSİT SEÇENEKLERİ
   • 3-6-9 Taksit
   • 3-6-9 Taksit
   • 3-6-9 Taksit
   • 3-6-9 Taksit
   • Tek Çekim
   • Tek Çekim
   • Tek Çekim