ARA
ARAMAYA BAŞLA

SON GÖRÜNTÜLEDİĞİN TESİSLER

Sentido Zeynep Gol...
Belek
Sentido Zeynep Gol...
Belek
REZERVASYON YAP
Sentido Zeynep Golf Resort

Sentido Zeynep Golf Resort

Sentido Zeynep Golf Resort (Belek Otelleri)

Sentido Zeynep Golf Resort Hotel, Antalya'nın en çok turist ağırlayan ilçelerinden biri olan Belek'te bulunmaktadır. Eşsiz bir Akdeniz manzarasına sahip olan otel, Taşlıburun Mevkii'nde yer almaktadır. Sentido Zeynep Golf Resort Hotel, 451 oda ve 530 yatak kapasitesine sahiptir.

Belek otelleri kategorimizde bulunan Sentido Zeynep Golf Resort Hotel'de biri ana, beşi A'la Carte olmak üzere 6 adet restoran bulunmaktadır. Golf adı verilen ana restoranda kahvaltınızı yapabileceğiniz gibi eğer biraz daha uyumak isterseniz otelde geç kahvaltı adı altında bir öğün de mevcuttur. Öğle yemeği, akşam yemeği, gece yemeği ve gece çorbası adı altında yemekleri sizlerle buluşturmaktadır. Bununla birlikte 5 adet A'la Carte restorana sahip Sentido Zeynep Golf Resort Hotel'de İtalyan, Akdeniz, Meksika, Çin ve Fransız mutfağından birçok seçeneği misafirlerine sunmaktadır. Resort Lobby, Resort Snack, Resort Blue, Beach, Sixth Sense Disco, Golf Lobby, Golf Pool ve Golfers Lounge adlarında 8 adet bara sahip tesiste sevdiklerinizle karşılıklı olarak kahvenizi yudumlayabilir, nefis atıştırmalıkların tadına bakabilirsiniz.

Sentido Zeynep Golf Resort Hotel'de aktivitiler gündüz ve gece aktiviteleri olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Gündüz aktivitelerinde fitness, aerobik, futbol, tenis, plaj voleybolunun yanı sıra; kano, rüzgar sörfü, su kayağı gibi su sporlarına katılım gösterebilirsiniz. Tesisi özel yapan bir diğer özellik ise 1200 m² büyüklüğünde 10 kulvarlı bir olimpik yüzme havuzuna sahip olmasıdır. Güneşin ışıklarını kesmeye başlayıp, yıldızların görünmeye başladığı andan itibaren ise animasyon ekibi tarafından hazırlanan dans şovları ve çeşitli müzikallerle gecenizin daha renkli bir hâle bürünmesi amaçlanmaktadır. Sentido Zeynep Golf Resort'de çocuklarınız için bir adet mini kulüp faaliyet göstermektedir. Burada çocuklarınızın kaliteli vakit geçirmeleri ve eğlenmeleri amaçlanmaktadır.

Sentido Zeynep Golf Resort Hotel'de olimpik yüzme havuzunun dışında 8 adet havuz bulunmaktadır. Bu havuzların ikisi kapalı, diğer ikisi çocuk ve bir tanesi de kaydıraklıdır. 3 tane açık havuza sahip tesiste açık yüzme havuzlarının genişliği 365 m² ile 975 m² arasında değişmektedir. Denize sıfır olarak konumlanmış otelin 291 metre uzunluğunda kum sahili bulunmaktadır. Plaj mavi bayrağa sahiptir. Otelin plajında katamaran, jet ski ve diğer su sporlarıyla vaktinizi iyi bir biçimde değerlendirebilirsiniz. Bunun dışında tesiste bulunan SPA merkezinde kişisel bakım ve özel masajlar yaptırabilir; cildinizi ve bedeninizi yenileyebilirsiniz. SPA merkezinin içerisinde Türk hamamı, güzellik salonu, sauna gibi olanaklar mevcuttur.

Sentido Zeynep Golf Resort Hotel deniz ve bahçe manzaralı odaları bulunmaktadır. Tesisin her odasında misafirlerinin rahatı, konforluğu ve güvenirliği ön planda tutulmuştur. Odalarda banyo, merkezi klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, kasa, uydu yayınlı LCD TV gibi hizmetler bulunmaktadır. 

Sentido Zeynep Golf Resort Hotel, Belek'e 5 km, Antalya Havalimanı'na 30 km, Antalya şehir merkezine 40 km, Antalya Otobüs Terminali'ne 43 km ve Köprülü Kanyon Milli Parkı'na 68 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Sentido Zeynep Golf ResortTESİSİN ÖZELLİKLERİ
 • Otel Bilgileri Hazırlanıyor
Sentido Zeynep Golf ResortTESİSİN KOŞULLARI
  • TESİSE
   AİT NOT
  • Bu tesis tek bay konaklama kabul etmemektedir.
ÖDEME VE TAKSİT SEÇENEKLERİ
   • 3-6-9 Taksit
   • 3-6-9 Taksit
   • 3-6-9 Taksit
   • 3-6-9 Taksit
   • Tek Çekim
   • Tek Çekim
   • Tek Çekim