ARA
ARAMAYA BAŞLA

SON GÖRÜNTÜLEDİĞİN TESİSLER

Güral Premier Bele...
Belek
Güral Premier Bele...
Belek
REZERVASYON YAP
Güral Premier Belek

Güral Premier Belek

Güral Premier Belek (Belek Otelleri)

Misafirlerine Geleneksel Türk Mimarisi'nden esintiler sunan ve beyaz bir dış cepheye sahip Güral Premier, Antalya Belek bölgesinde bulunmaktadır. Antalya otelleri kategorisinde de bulunan denize sıfır konumlanmış otel, 130.000 m² alana kurulmuştur. Tesiste toplam 568 oda bulunmaktadır.

Güral Premier Belek, misafirlerine Akdeniz manzaralı terasında Türk ve Dünya mutfağınından seçkin lezzetleri sunmaktadır. Kahvaltı, geç kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeği olmak üzere günün 24 saati profesyonel aşçılar, misafirlerinin karnına giden yolda var gücüyle çalışmaktadırlar. Akdeniz'in yakıcı sıcağında bir şeyler yudumlamak isterseniz tesisin bünyesinde bulunan her biri farklı konseptte Fitness, Tenis, Vitamin, Konak, Anfi, Irish, Sahil ve Pool barlardan birini tercih edebilirsiniz. 

Güral Premier Belek beklentilerinizi boşa çıkarmayacak bir tesistir. Gelişmiş aktivite imkanları bulunan otelde, 15.000 m² alanda geniş bir aqua parkı bulunmaktadır. Bu aqua parkta 1 adet büyükler için aktivite havuzu, 3 adet çocuk havuzunun yanı sıra ; 8 adet büyükler için, 8 adet küçükler için olmak üzere toplamda 16 adet kaydırak bulunmaktadır. Eğer yüzmek için denizi tercih ederseniz otelin 300 metre uzunluğundaki özel kum plajından yararlanabilirsiniz. Plaj ve havuzda şezlong, güneş şemsiyeleri olarak verilmektedir. Tesis, Dünya'nın dört bir tarafından getirdiği uzman terapistlerle misafirlerine SPA hizmeti de vermektedir.

Güral Premier Belek'te hem sizi hem de çocuklarınızı eğlendirecek aktiviteler mevcuttur. Otel, haftanın belirli günlerinde ''gala'' adı altında misafirlerine bir etkinlik düzenlemektedir. Bunun dışında profesyonel animasyon ekibinin gerçekleştirdiği şovlar, hayran olunacak cinstendir. 8 adet tenis kortunu içinde barındıran tesis, her yaştan kişiye hitap etmektedir. Güral Premier Belek'te 0 - 17 yaş arasındaki çocuklarınızın eğlenebileceği ''Happyland'' adı altında bir alan bulunmaktadır. 

Güral Premier Belek'te 6 adet birbirinden farklı oda konsepti bulunmaktadır. Odaların hepsinde kablosuz internet, uydu yayınlı TV, minibar, klima, dijital kasa, mobilyalı balkon, elektronik anahtar sistemi gibi temel hizmetler bulunmaktadır fakat tercih ettiğiniz konsepte göre oda özelliklerinde değişim görülebilmektedir. Odalardan en küçüğü 64 m², en büyüğü ise 136 m²'dir. Otelin her oda konseptinde yatak sayıları, genişlikleri ve odanın içinde bulunan içerikler farklılık göstermektedir.

İskele mevkisinde yer alan Güral Premier Belek; Belek merkeze 1, Antalya Havalimanı'na 35, Antalya şehir merkezine ise 40 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Güral Premier BelekTESİSİN ÖZELLİKLERİ
 • Otel Bilgileri Hazırlanıyor
ÖDEME VE TAKSİT SEÇENEKLERİ
   • 3-6-9 Taksit
   • 3-6-9 Taksit
   • 3-6-9 Taksit
   • 3-6-9 Taksit
   • Tek Çekim
   • Tek Çekim
   • Tek Çekim